Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | |
| Correlated Color Temp. | |
| Color Designation | |
| Socket | |
| Weight of Product | 158 gr. |
| Warranty | 2 Years |
| Temperature | -20°C / +40°C |
| Size of product | ф65×86.5 mm |
| Ra ? | |
| Power Factor | |
| Power | None |
| On/Off Cycles | |
| Beam angle | 180° |
| Mercury Free | Yes |
| Material | Plastic+Aluminium |
| Life span | |
| IP | 44 |
| Instant On | |
| Input voltage | AC110-240V |






