Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | |
| Correlated Color Temp. | |
| Maximum Power | None |
| Color Designation | |
| Socket | |
| Weight of Product | |
| Warranty | 3 Years |
| Temperature | -30°C/ +55°C |
| Size of product | 97x33x18mm |
| Ra ? | |
| Power Factor | |
| Power | None |
| On/Off Cycles | |
| Beam angle | |
| Mercury Free | |
| Material | |
| Life span | |
| IP | 20 |
| Instant On | |
| Input voltage | 5-36V DC |
| FLUX per watt | |
| Flux | |
| Energy Efficiency Label | |
| Energy Consumption | |
| Dimmable | 0-100% (dimming range) |
| Lumen maint. at end |






