Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | 50-60Hz |
| Correlated Color Temp. | |
| Color Designation | |
| Socket | 1xGU10 |
| Weight of Product | 513 gr. |
| Warranty | 2 Years |
| Temperature | -20°C / +40°C |
| Size of product | 100x66x92 mm |
| Ra ? | |
| Power Factor | |
| Power | None |
| On/Off Cycles | 100 000x |
| Beam angle | |
| Mercury Free | |
| Material | |
| Life span | |
| IP | 44 |
| Instant On | |
| Input voltage | AC220-240V |
| FLUX per watt | |
| Flux | |
| Energy Efficiency Label | |
| Energy Consumption | |
| Dimmable | |
| Lumen maint. at end |






