Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | |
| Correlated Color Temp. | |
| Color Designation | |
| Socket | |
| Weight of Product | 1.700 kg |
| Warranty | 2 Years |
| Temperature | -20°C / +40°C |
| Size of product | 1555×85 mm |
| Ra ? | |
| Power Factor | |
| Power | 150 cm |
| On/Off Cycles | |
| Beam angle | |
| Mercury Free | |
| Material | Aluminium |
| Life span | |
| IP | 65 |






