Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | 50-60Hz |
| Correlated Color Temp. | |
| Color Designation | |
| Socket | |
| Weight of Product | 80 gr. |
| Warranty | 2 Years |
| Temperature | |
| Size of product | 50x35x20 mm |
| Ra ? | |
| Power Factor | |
| Power | 144W |
| On/Off Cycles | 100 000x |
| Beam angle | |
| Mercury Free | |
| Material | Plastic |
| Life span | |
| IP | 20 |
| Instant On | |
| Input voltage | DC12V |






