Description
| Brand | Optonica |
|---|---|
| Operating Frequency | 50-60 Hz |
| Correlated Color Temp. | 6000K |
| Maximum Power | |
| Color Designation | |
| Socket | |
| Weight of Product | |
| Warranty | 2 Years |
| Temperature | |
| Size of product | Ф110×195 mm |
| Ra ? | 80 |
| Power Factor | |
| Power | 8 W |
| On/Off Cycles | |
| Beam angle | 360° |
| Mercury Free | |
| Material | ABS |
| Life span | 25 000 Hours |
| IP | 65 |
| Instant On | 0.1 s |
| Input voltage | 6V |
| FLUX per watt | |
| Flux | 650 lm |
| Energy Efficiency Label | |
| Energy Consumption | |
| Dimmable | Yes |
| Lumen maint. at end | 70% |






